SAVUNMA

Firmamız Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Müdürlüğü’nün ihtiyacı   olan  silahlı ve silahsız bütün hava taşıtlarına ait yedek parçaları ve hava taşıtlarının revizyonu aşamasında kullanılan teknik, ve elektronik ürünlerin tamamını geniş yurtdışı tedarikçi ağı ile karşılamaktadır.

SAVUNMA SANAYİİ

Havacılık ve Savunma Sanayinde kullanılan bir çok malzemenin tedarikçiliğini yapmaktayız. Ayrıca havacılık ve savunma sanayinde kullanılan ürünlerin revizyonu aşamasında kullanılan kimyasal  malzemelerin tedariği de firmamız tarafından sağlanmaktadır.

ALKALİ YAĞ VE PAS GİDERİCİ

Demir ve demir alaşımlarında elektrolitik veya daldırma yöntemle temizleme amacıyla kullanılan toz yapıda yağ alma ve pas alma maddesidir. Yapısında silikat bulunmaz. SAE AMS 1380A Type I ( suyla çözülebilen toz ) standartlarına göre üretilmiştir.

PARÇA YIKAMA MAKİNALARI İÇİN TEMİZLEME KİMYASALI

Demir, çelik, pirinç, zamak , bakır, alüminyum, alüminyum alaşımları ve çinko kaplı yüzeylerde yağ, kir, gres vb. kirliliklerin temizliğinde kullanılan alkali , toz yağ alma maddesidir. İçerisinde bulunan silikat ve noniyonik yüzey aktifler sayesinde temizleme efekti çok yüksek olan bir üründür. Yağ alma sonrası yüzeyde bıraktığı film sayesinde de yüzeyi koruyarak paslanma yapmaz ve bir süre koruma özelliği sağlar. Boyalı yüzeylere bir zarar vermez. Yüksek basınçlı yıkama makinelerinde köpürme yapmadan rahatlıkla kullanılır. MIL-PRF-29602 Type II standardına uygun üretilmiştir.

ALKALİ OXİDE VE PAS GİDERİCİ

Demir, çelik , titanyum ve alaşımlarında daldırma yöntemle her türlü oksit ve pas temizleme amacıyla kullanılan sıvı yapıda temizleme maddesidir. SAE AMS 1380 A Type II şartnamesini sağlayan alkali bazlı, hidroksit içeren sıvı bir kimyasaldır. Alüminyum malzemelerde kullanılamaz.

İNHİBİTÖRLÜ ASİT

Her türlü çelik motor parçaları ve aksesuarlarında oluşan karbon kirlikleri, kireç, korozyon ve pas temizliğinde ön yağ alma işlemlerinden sonra kullanılan sıvı bir üründür. Kimyasal MIL- C-10578 D Type III standardına uygun üretilmiştir.

SICAK TANK BOYA SÖKÜCÜ

Her türlü metal ve alaşımlarında yüzeyde bulunan epoxy, poliüretan, sentetik, selülozik yaş boyaları çözmek için kullanılan sıvı format da, çift komponentli bir üründür. Yapısında bulunan özel emülgatörler, ıslatıcılar ve korozyon önleyici ajanlar yardımıyla alüminyum, demir, çelik, magnezyum, titanyum ve alaşımları üzerinde bulunan boyayı yüzeyden temizlerken, yapılarına korozif hiçbir zarar vermez. İçindeki bileşikler itibarıyla yapısında fenol, siyanürlü bileşikler, klorlu solventler ve türevlerini ihtiva etmez. Ürün MIL-PRF-83936 C standardına uygun olarak üretilmiştir. Standartta geçen tüm testler belirtildiği üzere yapılarak raporlanmıştır.

SOLVENT BAZLI   TEMİZLEYİCİ

Her türlü  metal parçanın yağ,gres  karbon kirliklerinin temizliğinde ve  elektronik kartların  üzerinde bulunan lak,  vernik, boya gibi kalın kaplamaların çözülmesi amacıyla kullanılır. Elektronik kartlar üzerinde bulunan devrelere zarar vermeden temizlik yapar.

HAVACILIK

Aviyonik Malzemeler

Motor

Gövde Parçaları

Sarf Malzemeleri

Yer Destek Teçhizatı

Ham Malzemeler

Ömürlü Malzemeler

Hidrolik Sistem Parçaları

Uçak ve Helikopter Yedek Parçaları

Yedek Parça Servisleri

Uçak Elektronik Konfigürasyonu

Uçak Teçhizatları

Saha Destek Ekipmanları