Armada Türkiye

Firmamız 1990 yılında gerçek kişilik olarak faaliyete başlamış olup, 03.01.1992 yılı itibarı ile şirketleşip Ankara Ticaret Odasına tescil ettirilerek o tarihten itibaren Tüzel kişilik olarak Ankara’ da iştigaline devam etmektedir. Şirketimiz aile şirketi olup, kuruluşundan beri ortaklık yapısındaki tek değişiklik 01.07.2012 tarihinde Türk Ticaret Kanununda yapılan düzenleme ile Limited Şirketlerin tek hissedar ile kuruluşuna izin verilmesiyle Şirketin ikinci hissedarı Nilgün Güler ortaklıktan ayrılmış ve Şirketin tek hissedarı kalan Tayfun Güler, aynı zamanda Şirket Müdürü ve tek yetkilisi olarak görev yapmaktadır.

Şirketimiz, kuruluşu öncesinde ve sonrasında Ev Tekstili konusunda üretim ve Toptan satış faaliyeti gösteriyor iken, 1998 yılından itibaren Kamu Tedarikçiliği konusunda ağırlıklı olarak çalışmaya başlamış ve 1999 yılından itibaren piyasa satış ve hizmetinden uzaklaşarak tamamen Kamu Tedarikçiliğini üstlenmiş bulunmaktadır.

Bu hususta uzman ve deneyimli kadrosuyla Sektörel olarak Endüstriyel Kimyasallar, Laboratuvar Kimyasalları, Laboratuvar Cihazları ve Sistemleri, Güç Sistemleri, Hava Araçları Yedekleri gibi konularda M.S.B., Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı ve Türk Standartları Enstitüsü Kurumları bünyesindeki İdari Birimlerin ihtiyaçlarına yönelik hizmet verilmeye çalışılmaktadır.

Şirketimizin bir diğer Birimi de Bilgisayar, Yazılım, Network ve ayrıca Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı konularında hizmet sunmaya devam etmektedir.

Amacımız hizmet verdiğimiz konularda tecrübemizin verdiği avantaj ile kazandığımız uzmanlığı; yaptığımız işlere yansıtarak eksiksiz, hatasız, kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Hedefimiz ise, Tedarikçiliğini yaptığımız Sektörel konularda Endüstriyel Kimyasallar ile ilgili hizmet verdiğimiz Kurum ve İdarelerine AR-GE ile ulaşacağımız yeni ve faydalı ürünlerin üretimini sağlamaktadır.

 

GÜVEN-TECRÜBE-UZMANLIK-KALİTE