Yazılım ve Teknoloji Çözümleri

Uzman kadrosu ve sektör tecrübesi ile yeni nesil teknolojiler üzerinde ar-ge çalışmaları ve uygulamaları geliştiren firmamız bu alanda farklı akademik disiplinleri birleştirerek ülkemizin küresel rekabette ilerlemesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Sanal ve artırılmış gerçeklik teknolojileri, uzaktan eğitim uygulama alanları, internet ve platform uygulama geliştirme konularında çalışmaları olan firmamız, bu konularda ulusal ve uluslararası kurumlarla ve üniversitelerle ortak projeler geliştirmektedir. Farklı akademik disiplinleri bir araya getirerek geliştirilen ve dünyadaki örnekleri ile rekabet edebilen yenilikçi ürün ve içerikler oluşturuyoruz.

İhtiyaca özel çözümler ile müşterilerimizin üretim, sevkiyat, lojistik, raporlama ve süreç yönetimlerine katkıda bulunan kurumsal iş paketi ve uygulamalar ile Seri Takip Programı ve Barkod Entegrasyonlu Kamera Kayıt Sitemi, Sevkiyat Raporlama ve Takip Uygulaması, Ters Lojistik Takip Sistemi gibi tamamen kendi geliştirdiğimiz özel çözümlerin yanı sıra SAP’ye entegre çalışan modül ve eklentiler geliştirmekteyiz.

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik

Sanal gerçeklik teknolojileri hayatımızda her alanda kendisini göstermeye başlıyor. Sağladığımız alt yapı ve içeriklerle sanal gerçeklik deneyiminizi en üst seviyeye taşıyoruz.

Mimari, eğitim, simülasyon eğlence, oyun, psikoloji ve birçok diğer alanda sanal gerçeklik teknolojilerinin fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız, çözüm ortağınız olabiliriz. Temel geliştirme ortamı olarak Unity, Unreal ve Cryengine gibi motorlar kullanarak, kendi bünyemizde oluşturduğumuz veri iletişim çatısı ve bütünleştirme programları ile sanal gerçeklik uygulamalarında beklentileri bir üst seviyeye taşıyoruz.

Oculus Rift, Samsung Gear VR, HTC Vive ya da benzeri sanal gerçeklik görsel aktarım cihazları için yalnızca iyi bir ürün geliştirme ortağı olarak değil aynı zamanda konsept ve teknoloji geliştirme konusunda da hizmet veriyoruz.

Sanal gerçeklik teknolojisi ile ürün geliştirmek ve fikirlerinizi hayata geçirmek istiyorsanız, bu konuda uzman kadromuz ve teknoloji altyapımız ile size bu konuda tam kapsamlı destek verebiliriz.